środa, 20 kwietnia 2011

Copa del Rey - relacja

Podobno ten mecz był transmitowany do 140 krajów. To ciekawe ilu łącznie ludzi obejrzało tę kopaninę ?

Pierwsza połowa to tylko, mocne zagęszczenie środka pola. Przy każdym kontakcie piłkarza Barcelony z piłkarzem Realu iskrzyło. Ciągle prowokacje z obu stron. Pierwsza groźniejsza akcja ze strony Realu Madryt dopiero w 35 minucie spotkania.

Ładne dośrodkowanie w 43 min., po którym Pepe trafia w słupek.

Pierwsza połowa meczu bez szału, z niewielkim wskazaniem na Real Madryt.  Może w drugiej połowie trochę się mecz rozkręci.

A prawie bym nie obejrzał tego widowiska :) Coś mi kablówkę przed meczem zblokowało i oczywiście tylko ten jeden kanał. :) Może to był znak, żeby nie oglądać :) ?

Początek drugiej połowy jakby Real trochę odpuścił. Barcelona potrafiła wykonać kilka dokładniejszych podań bez straty piłki. Co spowodowało, że w 50 minucie Pedro oddał prawie celny strzał z narożnika pola karnego.

56 minuta i można powiedzieć, że odbyła się akcja Barcelony zakończona niecelnym strzałem.
63. minuta. Z przypadkowej akcji przypadkowy niecelny strzał Xabiego Alonso.
65 minuta. Akcja Barcelony i kolejny niecelny strzał. Tym razem Messi.

Jak do tej pory w drugiej połowie Barcelona wygląda nieco lepiej niż Real Madryt.

69 minuta. Piękna akcja Messiego wykłada piłkę Pedro iiiiiiii niestety spalony. A może po tym golu by nam się widowisko rozkręciło.
75 minuta kolejna ładna akcja Barcelony zakończona strzałem Messiego. Chwila później ładny techniczny strzał Pedro ale klasę pokazuje Iker Casillias.
81 minuta Barcelona wyprowadza kolejną akcję, którą zatrzymuje Iker Casilias. Tym razem strzelał Iniesta.
88 minuta i dobra akcja Realu. Adebayor wyprowadza akcję i podaje do Ronaldo, ten jednak na spalonym.
90 minuta i świetna akcja Realu, zakończona strzałem  Di Marii. Bramkarz Barcelony staje na wysokości zadania i wybija na rzut rożny.

Koniec regulaminowego czasu gry. Będziemy mieli dogrywkę.

Cały mecz niewidoczny, a tu w 103 minucie C.Ronaldo strzela gola na 1:0 po dobrym dośrodkowaniu w pole karne przez Di Mariiję

Drugie 15 minut ma Barcelona na wyrównanie stanu realizacji. Niestety nie udała im się ta sztuka.